Cricut DesignStudio

Cricut DesignStudio

Keşfetmek, tasarım, ve tam Cricut Cartridge Library kesti
Kullanıcı puanı
3.1  (7 oy)
Oyunuz
Puan
3.2
Bu program 1 ödül aldı
güvenilir İNDIR 48.8 MB
Bilgisayarınıza orijinal önceden hazırlanmış widget'ları veya Cricut Expression makinenizi bağlamak için heyecan verici yeni bir yoldur! Ekrandaki kesme mat kullanarak, bu program keşfetmek için, tasarım sağlar, ve tam Cricut Cartridge Library kesti. You See Is What You Cut ne! Bir kullanıcı, yenilikçi kreasyonlar kaydetmek için dostu arayüzü ve yeteneği ile, Cricut DesignStudio bir önceden hazırlanmış widget'ları kesme sistemi yanında olması gerekir olduğunu keşfedeceksiniz!
Cricut DesignStudio önceden hazırlanmış widget'ları kartuş kütüphane içinde bulunan her resim elektronik bir koleksiyonu içerir. Basit ve hızlı bir anahtar kelime arama yeni muhteşem bir tasarım projesi haline dönüştürecek mükemmel harf, şekil veya kelime bulmak için mevcut görüntülerin 1000s üzerinden aramak için izin verir! Çevrimiçi güncellemeleri de Cricut DesignStudio sağlanan sağlanan yeni içerik ile devam et, en son ve en büyük önceden hazırlanmış widget'ları kartuşları keşfetmek izin!
Kendi craft studio için önceden hazırlanmış widget'ları tasarımları getirin! Ekrandaki kesme mat kullanarak, taşıyarak benzersiz kesme düzeni tasarım, yeniden düzenleme, döndürme, yeniden boyutlandırma, eğme, ve mevcut herhangi bir önceden hazırlanmış widget'ları kartuş mektuplar, şekiller ve ifadeler kaynak olabilir. Kolayca daha sonra kullanmak için bir tür düzenleri kaydetmek ya da başkaları ile paylaşmak için!
Bilgi güncellenme tarihi::

SI yorumlar

Programı değerlendirdiğiniz için teşekkür ederiz!
Oyunuzu arkasındaki mantığı açıklayan bir yorum ekleyin.
0 yorumlar
Oyunuz:

Facebook yorumlar