Cricut DesignStudio

Cricut DesignStudio

یک مجموعه کامل Cricut Cartridge Library را مرورکرده، طراحی کنید، برش بزنید و تکمیل کنید
امتیازدهی کاربر
3.1  (7 رأی)
رأی شما
نمره
3.2
این برنامه 1 جایره دریافت کرد
مورد اعتماد دانلود 48.8 MB
این یک روش جدید و مهیج برای اتصال مدار یا دستگاه برش کاغذ به کامپیوتر است! این برنامه یک صفحه برش روی صفحه نمایش دارد و به شما امکان میدهد تا یک مجموعه کامل Cricut Cartridge Library را مرورکرده، طراحی کنید، برش بزنید و تکمیل کنید. آنچه را که می بیند دقیقا همان است که برش خواهید زد! با توجه به رابط برنامه ی کاربرپسند و نیز امکان ذخیره ی آثار خلاق ایجادشده، شما هم به این نتیجه خواهید رسید که Cricut DesignStudio جزئی ضروری برای مجموعه برش شما است!

Cricut DesignStudio دارای مجموعه ای الکترونیکی است که شامل همه ی تصاویری که در Cricut cartridge library موجود است می باشد. جستجوی ساده و سریع کلمات کلیدی شما را قادر می سازد تا از میان هزاران تصویر موجود بهترین حروف الفبا، طرح و یا عبارتی را انتخاب کنید که پروژه شما را به طرحی خیره کننده تبدیل می کند! همچنین با امکان بروزرسانی آنلاین همواره Cricut DesignStudio با آخرین محتوای ایجادشده به روز خواهد شد و به شما امکان میدهد که جدیدترین و بهترین Cricut cartridges ها را در اختیار داشته باشید!

طراحی های Cricut را به استودیوی طراحی خودتان بیاورید! با استفاده از کادر برش روی صفحه نمایش شما میتوانید حروف، اشکال و عبارات موجود در Circut cartridge را جابجا کرده، تغییرداده، چرخانده، تغییر اندازه داده، کشیده و یا تلفیق کنید و به این ترتیب طرح برش منحصربفرد خود را ایجاد کنید. به آسانی شاهکار خود را برای استفاده های بعدی ذخیره کرده یا آن را با دیگران به اشتراک بگذارید!
اطلاعات به روز شده در:

SI نظرات

از اینکه به این برنامه امتیاز دادید از شما سپاسگزاریم!
لطفاً بنویسید چرا نظر شما این بود.
0 نظرات
رأی شما:

Facebook نظرات