Cricut DesignStudio

Cricut DesignStudio

Prozkoumávejte, navrhujte a vyřežte si kompletní knihovnu se zásobníky Cricut Cartridge Library
Hodnocení
3.1  (7 hlasů)
Váš hlas
Skóre
3.2
Tento program obdržel 1 ocenění
Důvěryhodné KE STAŽENÍ 48.8 MB
Tohle je nový strhující způsob, jak připojit váš originální přístroj Cricut nebo Cricut Expression k vašemu počítači! Pomocí řezací podložky na obrazovce, vám tento program umožní prozkoumat, navrhnout a vyřezat kompletní knihovnu se zásobníky Cricut Cartridge Library. Vyřežete přesně to, co vidíte! S uživatelsky přívětivým rozhraním a možností uložit své inovativní výtvory zjistíte, že Cricut DesignStudio je doplněk vašeho řezacího systému Circut, který musíte mít!

Cricut DesignStudio obsahuje elektronickou kolekci každého obrazu, který můžete nalézt v knihovně se zásobníky Cricut. Jednoduché a rychlé vyhledávání pomocí klíčových slov vám umožní vyhledávat v 1000 obrázků, které jsou k dispozici a nalézt tak ideální písmo, tvar nebo frázi, které transformují váš projekt v nový úžasný výtvor! Online aktualizace zajišťuje, aby Cricut DesignStudio bylo zásobeno každým novým obsahem, který bude dostupný, což vám umožní procházet nejnovější a nejlepší zásobníky Cricut!

Přineste si motivy Cricut do vašeho vlastního ateliéru tvořivosti! Pomocí řezací podložky na obrazovce, můžete navrhnout svůj unikátní projekt k vyřezání přesunem, reorganizací, otáčením, změnou velikosti, zešikmením a spojováním písmen, tvarů a frází z kteréhokoliv zásobníku Cricut, který máte k dispozici. Snadno uložíte vaše unikátní návrhy pro pozdější použití nebo pro sdílení s ostatními!
Informace aktualizovány:

SI Komentáře

Děkujeme za ohodnocení programu!
Prosím, přidejte komentář, vysvětlující úvahy za Váš hlas.
0 Komentářů
Váš hlas:

Facebook Komentáře