Cricut DesignStudio

Cricut DesignStudio 1.0

Creates, edits and displays circuit design projects
Ocena
3.2  (19 głosy)
Twój głos
Najnowsza wersja:
1.0.40422 (Zobacz wszystkie)
Deweloper:
Provo Craft & Novelty
Build and cut the complete circuit cartridge library by accessing the existing design projects or creating new ones with the help of multiple tools for previewing, modifying and otherwise editing all circuit elements. The suite features an on-screen cutting mat to visualize applied changes.
To nowy, ekscytujący sposób, aby połączyć Twój oryginalny obwód elektryczny lub schemat urządzenia z Twoim komputerem! Używając ekranowej maty do cięcia, ten program pozwala Ci badać, projektować i wycinać kompletną bibliotekę Cricut Cartridge. To co widzisz jest tym co tniesz! Z przyjaznym interfejsem i możliwością zapisywania swoich innowacyjnych kreacji, odkryjesz, że Cricut DesignStudio jest obowiązkowym dodatkiem do Twojego systemu cięcia Cricut!

Cricut DesignStudio zawiera elektroniczną kolekcję każdego zdjęcia znalezionego w bibliotece Cricut Cartridge. Proste i szybkie wyszukiwanie według słów kluczowych pozwala na szukanie spośród tysięcy dostępnych obrazów, aby znaleźć idealną literę, kształt lub frazę która zmieni Twój projekt w nowe, wspaniałe dzieło! Aktualizacje online również zaopatrują Cricut DesignStudio w każdą nową dostępną zawartość, pozwalając na badanie najnowszych i najlepszych wkładów Cricut!

Wprowadź wzory Cricut do własnego studia tworzenia! Używając ekranowej maty cięcia, możesz tworzyć własny, unikalny plan cięcia poruszając, reorganizując, obracając, zmieniając rozmiar i pochylenie oraz spawając litery, kształty i frazy z dowolnego dostępnego wkładu Cricut. Łatwo zapisuj Twoje jedyne w swoim rodzaju układy do późniejszego użytku lub do podzielenia się nimi z innymi!
Aktualizacja informacji: