Cricut DesignStudio

Cricut DesignStudio

Badaj, projektuj i wycinaj kompletną bibliotekę Cricut Cartridge
Ocena
3.1  (7 głosy)
Twój głos
Wynik
3.2
Ten program otrzymał 1 nagrodę
bezpieczne POBIERANIE 48.8 MB
To nowy, ekscytujący sposób, aby połączyć Twój oryginalny obwód elektryczny lub schemat urządzenia z Twoim komputerem! Używając ekranowej maty do cięcia, ten program pozwala Ci badać, projektować i wycinać kompletną bibliotekę Cricut Cartridge. To co widzisz jest tym co tniesz! Z przyjaznym interfejsem i możliwością zapisywania swoich innowacyjnych kreacji, odkryjesz, że Cricut DesignStudio jest obowiązkowym dodatkiem do Twojego systemu cięcia Cricut!

Cricut DesignStudio zawiera elektroniczną kolekcję każdego zdjęcia znalezionego w bibliotece Cricut Cartridge. Proste i szybkie wyszukiwanie według słów kluczowych pozwala na szukanie spośród tysięcy dostępnych obrazów, aby znaleźć idealną literę, kształt lub frazę która zmieni Twój projekt w nowe, wspaniałe dzieło! Aktualizacje online również zaopatrują Cricut DesignStudio w każdą nową dostępną zawartość, pozwalając na badanie najnowszych i najlepszych wkładów Cricut!

Wprowadź wzory Cricut do własnego studia tworzenia! Używając ekranowej maty cięcia, możesz tworzyć własny, unikalny plan cięcia poruszając, reorganizując, obracając, zmieniając rozmiar i pochylenie oraz spawając litery, kształty i frazy z dowolnego dostępnego wkładu Cricut. Łatwo zapisuj Twoje jedyne w swoim rodzaju układy do późniejszego użytku lub do podzielenia się nimi z innymi!
Aktualizacja informacji:

SI Komentarze

Dziękujemy za ocenę programu!
Dodaj komentarz uzasadniający Twój głos.
0 komentarzy
Twój głos:

Facebook Komentarze