Cricut DesignStudio

Cricut DesignStudio 1.0

Creates, edits and displays circuit design projects
Hodnocení
3.2  (19 hlasů)
Váš hlas
Poslední verze:
1.0.40422 (Zobrazit všechny)
Vývojář:
Provo Craft & Novelty
Build and cut the complete circuit cartridge library by accessing the existing design projects or creating new ones with the help of multiple tools for previewing, modifying and otherwise editing all circuit elements. The suite features an on-screen cutting mat to visualize applied changes.
Tohle je nový strhující způsob, jak připojit váš originální přístroj Cricut nebo Cricut Expression k vašemu počítači! Pomocí řezací podložky na obrazovce, vám tento program umožní prozkoumat, navrhnout a vyřezat kompletní knihovnu se zásobníky Cricut Cartridge Library. Vyřežete přesně to, co vidíte! S uživatelsky přívětivým rozhraním a možností uložit své inovativní výtvory zjistíte, že Cricut DesignStudio je doplněk vašeho řezacího systému Circut, který musíte mít!

Cricut DesignStudio obsahuje elektronickou kolekci každého obrazu, který můžete nalézt v knihovně se zásobníky Cricut. Jednoduché a rychlé vyhledávání pomocí klíčových slov vám umožní vyhledávat v 1000 obrázků, které jsou k dispozici a nalézt tak ideální písmo, tvar nebo frázi, které transformují váš projekt v nový úžasný výtvor! Online aktualizace zajišťuje, aby Cricut DesignStudio bylo zásobeno každým novým obsahem, který bude dostupný, což vám umožní procházet nejnovější a nejlepší zásobníky Cricut!

Přineste si motivy Cricut do vašeho vlastního ateliéru tvořivosti! Pomocí řezací podložky na obrazovce, můžete navrhnout svůj unikátní projekt k vyřezání přesunem, reorganizací, otáčením, změnou velikosti, zešikmením a spojováním písmen, tvarů a frází z kteréhokoliv zásobníku Cricut, který máte k dispozici. Snadno uložíte vaše unikátní návrhy pro pozdější použití nebo pro sdílení s ostatními!
Informace aktualizovány: